13 Geg
Vilniuje koncertuos šios vasaros Europos festivalių pažibos – „Moderat“

Vilniuje koncertuos šios vasaros Europos festivalių pažibos – „Moderat“

Į Lietuvą atvyksta viena didžiausių elektroninės muzikos grupių – „Moderat“. Daug metų Lietuvoje lauktas koncertas įvyks birželio 20 d. menų fabrike „Loftas“.


„Tai, kad „Sol Live“ renginių serijos dėka į Vilnių pagaliau galime pasikviesti tokius elektronikos grandus, man byloja apie tai, kad Lietuva tampa nebe aktualios muzikos renginių užribiu, o pilnaverte žaidėja. Mums tai yra labai svarbu“, – sako muzikantas ir prodiuseris Victoras Diavara.


„Moderat“ – tai dviguba jėga: Modeselektor ir Apparat! Niekas turbūt plačiau ir su tokia energija neišvežė Berlyno elektroninės scenos į pasaulį kaip šie du vardai, o dabar jie dar ir viename darinyje atvyksta į Vilniaus Naujamiestį.


Pernai turėjęs įvykti „Moderat“ turas buvo atšauktas dėl traumos, kurią motociklo avarijos metu patyrė Apparat. Šiemet šis turas buvo pratęstas ir papildytas naujomis kryptimis. Tarp jų atsidūrė ir Vilnius.


„Šio turo tęsinį grupė pavadino „Festival Tour“, tačiau Vilniuje tai bus unikalus „Moderat“ šou. Kita vertus, labai glosto širdį matyti „Lofto“ datą tarp jų pasirodymų „Roskildės“