11 Bir
Į VU botanikos sodą Andrius Kaniava grįžta su orkestru

Į VU botanikos sodą Andrius Kaniava grįžta su orkestru

Kairėnų vasaros festivalyje – įspūdingų sugrįžimų vakaras. Po ilgos pertraukos Vilniuje išskirtinis koncertas laukia Andriaus Kaniavos gerbėjų. Į Vilniaus universiteto botanikos sodą „atskrenda“ naujos kūrybinės energijos prisisėmusi „Musė“. Ne ta musė, kuri visus nervina, tačiau toji, kurios pavidalas leidžia orkestro garsus, galva skleidžia melodingus tekstus, pati kuria dainoms žodžius, o dešinioji ir kairioji kojos kuria muziką. Aštuonių personalijų sudėtas reiškinys pavirsta puikiu dviejų valandų muzikiniu įvykiu, apie kurį tai pamatę nenustoja kalbėję.


Birželio 15 d. 19 val. Keistuolių teatro aktorius, režisierius, bardas Andrius Kaniava ir šauni muzikantų kompanija, kurią sudaro profesionalūs Lietuvos muzikantai, surengs atnaujintą pasirodymą. Keletą naujų Andriaus Kaniavos dainų aranžuočių paruošė orkestro meno vadovas kompozitorius Sigitas Mickis, pasirodymuose įgrojantis akordeono bei fortepijono partijas. Aranžuotes išpildo „Musės“ muzikantai: Audrius Stasiulis ir Tomas Vaičiulis (trombonai), Laurynas Lapė bei Tomas Karka (trimitai), Tomas Kulikauskas (mušamieji), Darius Božanovas (tūba).


Pasirodymai, kurių metu dera teatras, muzika, poezija, pasakojimai, bendravimas su publika ir daugybė netikėtų improvizacijų papirks kiekvieną atėjusį nuoširdumu ir leis suprasti, kad musė ne visada būna įkyrus gyvis, o kultūringas ir kūrybingas darinys, suteikiantis daugybę džiugių emocijų. Pradžių pradžia įvyko prieš gerą dešimtmetį, tačiau „Istorija tęsiasi“... susitikime jos pratęsti. O jei lytų lietus, koncertas vyks po stogu.