17 Kov
Vytauto V.Landsbergio autorinis koncertas Šiauliuose

Vytauto V.Landsbergio autorinis koncertas Šiauliuose

Kovo 19 d. 18 val. nuoširdų ir šiltą vakarą su gera nuotaika kurs rašytojas, poetas, režisierius, dainų autorius ir atlikėjas Vytautas V. Landsbergis. Atlikėjas šiauliečiams po ilgos pertraukos pristatys savo kūrybos dainas. Koncerte skambės gražiausios ir labiausiai publikos mėgstamos dainos.


Programa bus išskirtinė, kadangi žinomas bardas kiekvieną savo pasirodymą rengia vis kitokį, kuriame netrūksta ir poezijos, ir „Rudnosiukiškų“ istorijų, ir pamąstymų apie gyvenimą. Juk nepailstantis kūrėjas Vytautas V. Landsbergis sėkmingai realizuoja save įvairiose srityse. Viena iš jų - dainuojamoji poezija. Pasak paties Vytauto, didžiausiu savo mokytoju jis laiko Marcelijų Martinaitį. Pagal šio poeto eiles Vytautas V. Landsbergis dar ir dabar sukuria nemažai dainų. Jo atliekamos dainos yra kupinos įvairiausių siužetų, netikėtų posukių, senovės lietuvių tautosakos ir „žiauriai“ romantiškos meilės.


Kiekvieną savo pasirodymą Vytautas V. Landsbergis paverčia jaukiu pasisėdėjimu su dainomis ir pasakojimais bei ore tvyrančia meile, kurią „apdainuoju iš visų pusių: gražiąją, liūdnąją, kai miršta mylimoji, romantiškąją, pakylėtąją...“, - prisipažįsta menininkas.


Taigi VšĮ „Bardai LT“ kviečia susitikti su kūrėju Ch.Frenkelio viloje (Šiaulių „Aušros“ muziejus) ir praturtinti vakarą muzika, poezija ir nuoširdžiais pokalbiais.