29 Bal
Žvėryno gamykloje įvyks audiovizualinis renginys „Off Setas“

Žvėryno gamykloje įvyks audiovizualinis renginys „Off Setas“

Gegužės 2 dieną buvusioje Žvėryno spaustuvėje (Paribio g. 12, Vilniuje) įsikūrusios Commune ART kūrybinės dirbtuvės kviečia į mistinę patyrimų kelionę po netradiciškai įrengtą industrinę aplinką. Visą vakarą ir naktį audiovizualinėje parodoje - įvykyje „Off Setas“ bus galima pamatyti, išgirsti, paliesti ar net pajausti čia kuriančių menininkų darbus.


Paveikslai ant drobių ir sienų, skulptūros, nuotraukos, filmai, spalvos, tekstūra bei kiti vizualai atgis ir judės per fabriko koridorius ir įrengtas galerijų erdves, kurios jau pačios savaime transliuoja savo istoriją ir keistą nuotaiką. Tarpusavyje persipynę menininkų darbai vieni kitus atskleis, papildys ir kiekvienu sąlyčiu kraipys pojūčius, provokuos žaisti su detalėmis, matyti ir išjausti jas su aplinkoje skambėsiančia ambient, drone, noise bei improvizacine eskperimentine muzika ar field-recording bei kitais garsais.


Kadaise veikusio eksperimentinio konstravimo biuro pastatas Paribio gatvėje stovi šalia buvusio saldainių fabriko griuvėsių. Dvidešimt metų gamykla veikė kaip viena didžiausių spaustuvių Baltijos šalyse, o šiuo metu gamyklos antro aukšto patalpose įsikūrusios menininkų dirbtuvės, muzikantų studijos, organizuojamos parodos ir koncertai.


„Commune ART“ kūrybinės dirbtuvės – tai namai tų, kurie gyvenimą mato, jaučia ir pažįsta per kūrybą. Asmenybės ir saviraiškos laisvė – vertybės, kurios subūrė tiek daug skirtingų idealistų, kūrėjų, entuziastų ir tiesiog keistuolių. Renginyje bus galima pamatyti dailininkų Artemij Brutov, Martos Vosyliūtės, Agnės Juršytės, Dainiaus Meškausko bei kitų menininkų darbus ir instaliacijas, keliautojo – fotografo Deniso Bezrukich nuotraukas, išgirsti garso inžinieriaus Zenito instaliacijas „Yranti Gazelė“ bei muzikantų susivienijimo „Tegu teka“ improvizacinius koncertus. Tai tik maža dalis savo darbus pristatysiančių menininkų – jie kviečia pritildžius protą bei uždegus širdį išdrįsti drauge pasinerti į patyrimų kelionę.


„Off Setas“ – tai kintantis ir jausmingas garsų ir vizualinio meno šokis, įtraukiantis į potyrį bei kelionę už vidinių ir gamyklos sienų. Renginio „OFF SETAS“ pradžia gegužės 2 d. 20 valandą.


Renginio facebook prieiga
Commune ART kūrybinės dirbtuvės