Telefonas:   +370 37 323666

Įmonės duomenys

 • Adresas
  K. Donelaičio g. 24-501, KAUNAS
 • Pašto kodas
  LT-44239
 • Kontaktinis asmuo
  Gražina Buckiūnienė, Direktorė
 • Telefonas
  +370 37 323666
 • Tinklalapis
 • El. paštas
 • Įmonės kodas
  135273764
 • PVM kodas
  352737610
 • Sodros kodas
  436063

Darbo laikas

 • Pr. 8:00-17:00
 • An. 8:00-17:00
 • Tr. 8:00-17:00
 • Kt. 8:00-17:00
 • Pn. 8:00-16:00
 • Št. Nedirba
 • Sk. Nedirba
Įvertinimas (12)
12 4 5

GRAŽINA BUCKIŪNIENĖ IR PARTNERIAI, UAB

UAB "Gražina Buckiūnienė ir Partneriai" - audito ir apskaitos įmonė, veikianti nuo 1998 metų. Mūsų bendrovėje dirbantys aukštos kvalifikacijos audito ir finansų specialistai teikia audito, buhalterinės apskaitos paslaugas, verslo, finansų ir mokesčių konsultacijas.

Veiklos apibūdinimas

http://www.gbp.lt

Mobilusis telefonas: ofiso 8 (614) 88781
Mobilusis telefonas: direktorės pavaduotoja 8 (685) 20136
Auditas, buhalterinė apskaita, buhalterinės apskaitos paslaugos Kaune, mokesčių konsultacijos.

Bendrovėje dirbantys auditoriai turi ilgametę darbo praktiką gamybinėse, prekybinėse ir kitose įmonėse. Auditorių padėjėjais dirba darbuotojai su aukštuoju ekonominiu-buhalteriniu išsilavinimu, profesionaliai išmanantys finansinę ir mokesčių apskaitą. Įmonės darbuotojai nuolat dalyvauja profesinio tobulinimosi kursuose ir seminaruose, ES projektuose.

Mūsų audituojamų tarptautinio ir lietuviško kapitalo įmonių veiklos sritys yra įvairios: gamybinės, prekybos, paslaugų teikimo, žemės ūkio, statybos bei kitos. Mūsų klientai pagal gamybinės veiklos apimtis bei darbuotojų skaičių varijuoja nuo stambių ir vidutinių iki smulkių bendrovių. Turime ilgametę patirtį atliekant auditą žemės ūkio įmonėms, kurių specializacija - pienininkystės ir švelniakailių žvėrelių auginimas. Esame Lietuvos žemės ūkio bendrovių asociacijos nariai.

UAB "Gražina Buckiūnienė ir Partneriai" tikslas - teikti profesionalias ir kompetentingas audito, apskaitos, mokesčių bei verslo konsultavimo paslaugas, garantuojant kliento pateiktos informacijos konfidencialumą. Mūsų veiklos kompetencijos ribose siekiame prisidėti prie kliento įmonės veiklos efektyvumo didinimo ir kaštų optimizavimo.

Užtikrindami klientų pasitikėjimą ir teikdami aukštos kokybės paslaugas, atveriame kelią darniai ilgametei partnerystei ir abipusiai sėkmingos veiklos garantui!

Raktažodžiai

Auditas, vidaus auditas, kitos su auditu susijusios paslaugos, specialūs tikrinimai, revizijos, nepriklausomas įmonės buhalterinės apskaitos ir finansinės atskaitomybės patikrinimas ir nuomonės pareiškimas, ar finansinė atskaitomybė atitinka tikrąją įmonės finansinę būklę, žemės ūkių bendrovių auditas ir apskaitos priežiūra, nuomonės pareiškimas ar atskaitomybė, parengta pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius norminius aktus, auditą atliekame vadojaujantis Lietuvos Respublikos audito įstatymu, kitais audito veiklą reglamentuojančiais aktais, Lietuvos Respublikos audito standartais (Tarptautiniais audito standartais), verslo apskaitos standartais, finansinis auditas, mokestinis auditas, veiklos analizė, konsultacijos mokesčių klausimais, auditas (mokesčių, finansinis, veiklos, vidaus, valdymo, įmonės), nuomonės pateikimas apie įmonių susijungimo ar padalijimo sutartis, nuomonės pateikimas apie likviduojamos, restruktūrizuojamos įmonės balansą ir turto padalijimą, atstovavimas bendrovėms valstybinėse institucijose. Apskaitos vedimas, buhalterinės apskaitos tvarkymas Būtentos apskaitos programos pagalba. Yra galimybė apmokyti naudotis Būtentos apskaitos programa ir tarpininkavimas ją įdiegiant naudojimui įmonėje. Konsultacijos mokesčių klausimais, PVM, gyventojų pajamų mokesčio klausimais. Apskaitos tvarkymas. Atliekame PVM, pajamų mokesčio, socialinio ir kitų mokesčių apskaitą, teikiame finansines, mokesčių, Sodros deklaracijas, įvairias statistines ataskaitas. Mokesčių deklaravimas. Veiklos ir finansinių rodiklių analizė. Buhalterinės apskaitos tvarkymas. Apskaitos paslaugos. Balansas, metinės finansinės ataskaitos, ataskaitų rengmas įmonėms, konsultacijos, darbo teisės konsultacijos. Apleistos buhalterijos tvarkymas. Konsultacijos apskaitos tvarkymo ir finansinės atskaitomybės parengimo klausimais. Darbo užmokesčio apskaita. Konsultacijos vidaus kontrolės ir apskaitos sistemų klausimais. Reikiamos vidaus apskaitos procedūros. Finansų ir verslo konsultacijos. Konsultacijos įvairiais klausimais, susijusiais su pelno, pridėtinės vertės, gyventojų pajamų, nekilnojamo turto ir kitais mokesčių klausimais. Atstovavimas bendrovėms valstybinėse institucijose.

Siųsti žinutę