Telefonas:   +370 673 82669

Įmonės duomenys

 • Adresas
  Svajonės g. 33, KLAIPĖDA
 • Pašto kodas
  LT-94101
 • Kontaktinis asmuo
  Tadas Kasakauskas, Direktorius
 • Telefonas
  +370 673 82669
 • Tinklalapis
 • El. paštas
 • Įmonės kodas
  304286993
 • PVM kodas
  100012533410
 • Sodros kodas
  2765552
Įvertinimas (0)

TAKAREKLAMA, UAB

Šiandien "TAKAreklama" yra viena iš lauko reklamos lyderių vakarų Lietuvoje. "TAKAreklama" nebijo iššūkių padaryti Jūsų įmonę matoma, jeigu Jūsų įmonė siekia aukštų tikslų – Jūs padarėte teisingą pasirinkimą, pasirinkdami mus.

Veiklos apibūdinimas

Paslaugos :

Reklama ant vitrinų . Vienas tinkamiausių pasirinkimų – vitrinos apipavidalinimas. Kokybiškai apipavidaliname vitrinas, o taip pat stiklines pertvaras bei duris. Ploteriuoti užrašai, dvipusiai lipdukai, perforuota plėvelė – tai tik keletas sprendimų, kuriuos pasiūlysime norintiems turėti apipavidalintą vitriną.

 

Automobilių apklijavimas – atsakingas darbas, todėl mūsų įmonėje dirba kvalifikuoti darbuotojai, kurie šią paslaugą atlieka tiksliai, greitai ir kokybiškai. Automobilių apklijavimo paslaugos metu galite rinktis logotipą arba lipduką, išskirtinį dizainą, pasirinkti spalvą ir t.t.

Tūrinės raidės - Trimatėmis terminio pjaustymo staklėmis iš BASF ekstrūdinio putplasčio galime pagaminti įvairaus storio, matmenų, šrifto reklamines tūrines raides, skaičius, logotipus. Interjero ir eksterjero elementus, parduotuvių salėms, vitrinų puošybai.

 

Plačiaformatė spauda - mūsų įmonė plačiaformate spauda spausdina plakatus; iškabas, tentus; informacines ir reklamines lenteles; lipdukus.

Reklaminiai stendai – vieni patikimiausių reklamos priemonių, siekiant pareklamuoti produkciją, paslaugą, veiklą, įmonę ar organizaciją. parinksime labiausiai tinkančios rūšies reklaminį stendą,paruošime reklaminio stendo maketą; parinksime spalvinius elementus; paskaičiuosime preliminarią reklaminio stendo kainą.

Reklaminės iškabos - gali būti labai įvairios: tūrinės raidės, lentelė su įmantraus šrifto raidėmis ar šviečianti iškaba yra tik keletas sprendimų, kuriuos gali pasiūlyti Jums. Kreipkitės į mus jau dabar ir kartu rasime geriausią variantą.

Reklaminiai tentai įmonėje gaminami iš lengvo audinio yra patvarūs ir atsparūs klimato sąlygoms; pasižymi ilgaamžiškumu.

Fototapetai – išskirtinis ir orginalus interjero dekoravimo būdas, kuris gali papuošti visą arba dalį Jūsų namų sienų, stiklo ir kitų plokščių. Mes savo klientams siūlome fototapetų paslaugas iš nuotraukų. Jūsų pasirinktą nuotrauką, mūsų darbuotojai pavers į puikų fototapetą.

Raktažodžiai

Reklamos agentūra, reklamos dizainas, reklamos gamyba, plačiaformatė spauda, reklaminiai plakatai, reklaminiai stendai, tūrinės raidės, vitrinų apipavidalinimas, automobilių apklijavimas, fototapetai, fotopaveikslai, reklaminiai tentai, reklaminės iškabos, reklama ant vitrinų, lipdukai

Siųsti žinutę