06 Gruo
Amerikiečių repo žvaigždę „The Game“ Vilniuje apšildys lietuviai „Mad Money“

Amerikiečių repo žvaigždę „The Game“ Vilniuje apšildys lietuviai „Mad Money“

Kitų metų kovo 1-ąją Vilniaus menų fabrike „Loftas“ išaus ilgai laukta diena – pirmą kartą Baltijos šalyse koncertuos amerikiečių repo žvaigždė ir dviejų „Grammy“ nominantas „The Game“. Garbė apšildyti žymųjį reperį Vilniuje atiteko lietuvaičiams „Mad Money“.


Į Vilnių pirmą kartą atvyksiantis „The Game“ repo scenoje skaičiuoja jau penkioliktus metus, jis yra pardavęs daugiau nei 10 milijonų albumų kopijų, išleidęs 9 albumus ir 29 singlus. Pasaulinę repo žvaigždę Lietuvoje apšildysiantys „Mad Money“ pasakoja, kad „The Game“ jiems yra vienas tų reperių su kurio dainomis jie užaugo, tad žinia, kad būtent „Mad Money“ jį apšildys jiems buvo itin džiugi. „Tuo pačiu jaučiame didelę atsakomybę dėl šio pasirodymo. Ir labai nekantraujame!“ – tikina vaikinai.


Reperių duetas „Mad Money“ taip pat diktuoja šiuolaikinio hiphopo madą Lietuvoje. Grupės tekstų autorius ir pagrindinis vokalistas Gediminas scenoje jau nuo 2011 metų. Kartu su muzikos prodiuseriu Innomine 2011-aisiais išleidęs singlą „Tau tai patinka“ vaikinas atsipūsti nebeturėjo kada – jo kūrybą užkariavo lietuvių ausis. Kadaise pradėjęs vienas, šiandien Gediminas į sceną lipą su bendraminčiu JSK.


Šiandien jų sąskaitoje jau du studijiniai albumai: „Viskas arba nieko“ (2014), „Baltas varnas“ (2016) ir EP „Nuoga(S)“ (2017). Jų kūriniai sulaukia milijoninių perklausų, o paskyra „Youtube“ kanale šiuo metu turi didžiausią sekėjų skaičių ir bene daugiausiai peržiūrų iš lietuviškų grupių ir atlikėjų – daugiau nei 46 milijonus! https://www.youtube.com/user/themnfst/featured


Jūsų dėmesiui trumpas interviu su „The Game“ Vilniuje apšildysiančiais reperiais „Mad Money“.


Kovo 1-ąją apšildysite „The Game“. Ar jums patinka jo kūryba?


Dar būdami paaugliai kartu su JSK penkto aukšto balkone visu garsu leisdavom „How We Do“. „The Game“ ir šiandien patenka į mėgstamų mano reperių sąrašą, daugybę jo dainų perklausytos tūkstančius kartų. „The Game“ koncertas Vilniuje bus išskirtinė proga išgirsti bei gyvai pamatyti visa tai vienoje vietoje.


Ar laukiate kovo 1-osios ir ko iš jūsų koncerte galės tikėtis jūsų fanai?


Labai laukiame ir džiaugiamės, nes tai bus pirmas kartas kai „The Game“ aplankys Lietuvą. Gaila, bet tikriausiai tai bus ir paskutinis kartas, todėl laukia sentimentalus, bet energingas vakaras. O mes patys koncertų metu stengiamės atiduoti visą save, išjudinti klausytojus bei pastūmėti mėgautis muzika kartu su mumis.


Kokie artimiausi kiti jūsų planai?


Šiuo metu dirbame prie naujų kūrinių, vienas iš jų „BAE“. Netolimoje ateityje gerbėjus nustebinsime nauju vaizdo klipu. Taip pat laukiame „Auksinių singlų“ teikimo, nes, tikimės, kad šiemet turėtume vėl gauti apdovanojimą.


Talentingo, skandalingo ir abejingų praktiškai nepaliekančio reperio „The Game“ koncertas ir „Mad Money“ pasirodymas Vilniaus menų fabrike „Loftas“ (Švitrigailos g. 29, Vilnius) vyks 2018 metų kovo 1-ąją. Bilietus į koncertą galima įsigyti čia: goo.gl/njCmCS


Daugiau informacijos: www.menufabrikas.lt