14 Gruo
„Garbanotas Bosistas“ kviečia į vienintelį albumo pristatymo koncertą

„Garbanotas Bosistas“ kviečia į vienintelį albumo pristatymo koncertą

Pirmasis „Garbanoto Bosisto“ vinilas gerbėjų rankas pasieks jau rytoj. Gruodžio 14 dieną Vilniuje, menų fabrike LOFTAS vyks vienintelis naujo grupės albumo „Room for You“ pristatymo koncertas.  


Specialia scenografija grupė rūpinasi jau dabar, o ant scenos pažada pamaitinti klausytojus ilgai ruošta programa iš naujos vinilinės plokštelės. „Kai kurios senos dainos suskambės naujai, taip pat gali būti, kad ant scenos sulauksim papildymo“, – apie koncertą pasakoja grupės nariai.


Devynių dainų rinkinys, išleistas vinilo formatu, grupės buvo brandintas daugiau nei metus laiko. Kaip sako patys atlikėjai: „pirmosios mūsų plokštelės turinys – ilgesingas ir chaotiškai darnus, pozityvus, tačiau kartais apsiniaukęs, savy talpinantis daug šviesos ir nemažai šešėlių. „Room for You“ – vieta tau ar kambarys tau. Prisėsk, paklausyk, gal dienos ir naktys susidės taip, kad tos 9 istorijos iš mūsų gyvenimų padės išbūti. Nesvarbu ar per didelį džiaugsmą ar per didelį liūdesį. Tikimės, šitas kambarys atras savo vietą ir jame bus vietos visiems“.


„Pavadinimas „Room for You“ atėjo pats. Atrodo, dažnai kažko tokio visi ieškom. Nuo buto ar kambario, kurį išsinuomoti Vilniuje iki vietos po saule. Kartais galvoji, kad mažai vietos vieni kitiems paliekam, kartais galvoji, kad mažai vietos paliekam sau, kartais galvoji, kad pats savyje turi tiek vietos, kur gali ir pats sutilpt, ir dar kitus priimt“, – sako grupės gitaristas Mantas Joneikis.


Praėjusią savaitę skaitmeninėse platformose pasirodęs albumas – antrasis pilnas įrašas grupės diskografijoje. Įrašytas studijoje „Ymir Audio“ bei išleistas kartu su (nepri)klausoma muzikos agentūra „Tilto namai“ bei LATGA pagalba, albumas yra pirmasis profesionalus „Garbanoto Bosisto“ įrašas. 2015 -ais metais pasirodęs aštuonių dainų „Above Us“ buvo ne tik sugrotas, bet ir įrašytas pačios grupės.  


Iki albumo pasirodymo grupė spėjo pasidalinti trim singlais bei juos lydinčiais vaizdo klipais. Visi jie – sukurti su grupės bičiulių pagalba. Patį vinilą taip pat puošia grupės draugų – Tomo Lukšio ir Gedimino Venckaus fotografijos.


„Fotosesiją darėm kambary. Galvojom pamėgint sudėt į tą kambarį dalykus, kurie mus visus iki čia atvedė. Nuo daiktų ar kažkokių ženklų iki žmonių, draugų ar praeivių. Viską padaryt padėjo artimi mums žmonės, kurie visi ir suėjo į tą kambarį. Aišku, tiek daug daugiau norėtųsi ten sutalpint, bet po truputėlį, kitą kartą tilps jau daugiau. O pati pagrindinė viršelio nuotrauka (vinile iš viso jos trys) gavosi netyčia“, – viršelio istorija dalinasi grupė.


Šaruko Joneikio, Manto Joneikio, Kipro Pugačiuko ir Manto Augustaičio sukurtas dainas vinilo formatu iš koncerto bus galima išsinešti namo. Tačiau ten skubėti grupės nariai nepataria - po koncerto visų klausytojų jie lauks bare „Elektrit“ (T. Ševčenkos g. 16), kur šokiais rūpinsis Audrius Kaštonas.


Pasveikinti grupę ir įsigyti albumą „Garbanotas Bosistas“ ir agentūra „Tilto namai“ kviečia pristatymo koncerte, gruodžio 14 d., ketvirtadienį, LOFTE.


Garbanoto Bosisto albumas „Room for You“


https://open.spotify.com/album/2VBV17Cd0Im61KcJxQxb4M


https://itunes.apple.com/lt/album/room-for-you/1322452892


http://www.deezer.com/us/artist/6748449


https://garbanotasbosistas.bandcamp.com


https://www.pakartot.lt/album/room-for-you


Garbanotas Bosistas – Last Summer’s Day


https://youtu.be/5HXAbKUmxRM


Garbanotas Bosistas – Long Ago Far Away


https://youtu.be/AyuIiVOL9nU


Garbanotas Bosistas – Should Your Name Be Love


https://youtu.be/AN5qcw8Fj2Y


Daugiau grupės „Garbanotas Bosistas“ vaizdų ir garsų: https://www.facebook.com/garbanotasbosistas/


Renginio nuoroda: https://www.facebook.com/events/908172459356624/


Bilietai į koncertą: https://tickets.paysera.com/lt/event/garbanotas-bosistas-room-for-you