Rodyti žemėlapį

Finansinė veikla, vertybiniai popieriai, holdingo kompanijos

\ Rasta įmonių: 92
AB Linas Agro Group

AB Linas Agro Group

AB „Linas Agro Group” yra didžiausia žemės ūkio verslo ir maisto pramonės įmonių grupė Baltijos šalyse: veikia žemės ūkio žaliavų ir maisto produktų gamybos ir prekybos srityse bei tiekia prekes ir paslaugas žemdirbiams.
Subačiaus g. 5 , LT-01302 VILNIUS

ACHEMOS kredito unija

LT-55296 JONALAUKIS, JONAVOS R.

ALYTAUS SEIV, UAB

Chodkevičių g. 8 , LT-47009 KAUNAS

AMCREDIT, Amerikos būsto paskolos

Vilniaus g. 29 , LT-01119 VILNIUS

Anykščių kredito unija

Anykščių kredito unija - yra kooperatinė, narių valdoma kredito įstaiga, kurios pagrindinis tikslas yra teikti finansines paslaugas savo nariams maksimaliai naudingomis sąlygomis, vystyti ir remti verslus bendruomenėse, skatinti žmones taupyti, išmintingai skolintis ir padėti žmonėms susikurti gerovę
Dariaus ir Girėno g. 5-51 , LT-29116 ANYKŠČIAI

ASFINANSA, UAB

Gal Jūs planuojate kurti savo verslą, ar gal jau sukūrėte, ar gal jau norite pokyčių ir planuojate verslą reorganizuoti, ar tiesiog likviduoti... Norint veikti ir kuo maksimaliau įgyvendinti išsikeltus tikslus, tenka viską skaičiuoti ir apskaičiuoti, rasti sprendimus - kaip?
A. Goštauto g. 8-149 , LT-01108 VILNIUS

AUDITAS, apskaitos ir kontrolės UAB

Gedimino pr. 24-11 , LT-01103 VILNIUS

BaltCap, AS

Tartu Mnt. 2 , LT-10145 TALLINN

BALTIC CONTRACTORS INVESTMENTS, MB

Tauralaukio g. 20 , LT-92347 KLAIPĖDA

BALTIC INTERNATIONAL BANK AO

Kaleju iela 43 , LT-LV-1050 RIGA

Barbaros Sosno individuali įmonė

Tuskulėnų g. 3 -86 , LT-09215 VILNIUS

BNP FINANCE, AB

Bobutės paskola - lietuviška sava! Pritruko pinigų? Bobutė pasiruošusi Jums padėti. Teikiamos nuo 50 EUR (172.64 Lt) iki 3000 EUR (10358.4 Lt) paskolos per 15 min. internetu ar SMS žinute. Siūlome lanksčius paskolų grąžinimo terminus - nuo 10 dienų net iki 36 mėn. Nereikalaujame užstato ar laidavimo. Jei abejojate, Bobute išsklaidys visas abejones - suteiksime reikiamą informaciją darbo dienomis:7.30-22 val., savaitgaliais 8-22 val. Tik dėl Jūsų vyksta ypatingos AKCIJOS kiekvieną dieną!
Žalgirio g. 90 , LT-09303 VILNIUS

Craftsoft, UAB

V. Nagevičiaus g. 3 , LT-08237 VILNIUS

CVIEW AM, UAB

Antano Tumėno g. 4 , LT-01109 VILNIUS

DELTOS INVESTICIJOS, UAB

V.Krėvės pr. 97 , LT-50369 KAUNAS

DOFITA HOLDING, UAB

LT-92284 KALOTĖ, KLAIPĖDOS R.

EURONADA, UAB

Eišiškių pl. 47-312 , LT-02184 VILNIUS

Factris LT1, UAB

DEBIFO - tai ne bankinis alternatyvus finansavimas Lietuvos bei užsienio rinkoms – sąskaitų finansavimas - faktoringas. Atlaisvinkite ilguose apmokėjimo terminuose užšaldytas apyvartines lėšas, kurios yra itin svarbios verslo plėtrai. Sutrumpinkite 30-120 d. apmokėjimo terminą iki kelių dienų.
Vokiečių g. 26 , LT-01130 VILNIUS

FINANSŲ APSKAITOS CENTRAS, UAB

Buhalterinės apskaitos paslaugos visų tipų įmonėms, naudojant modernią kompiuterizuotą apskaitos sistemą. Apleistos apskaitos tvarkymas. Finansinė analizė ir įvertinimas. Mokesčių apskaita. Darbo užmokesčio apskaita. Deklaracijos mokesčių inspekcijai. Deklaracijos Sodrai. Konsultacijos buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais. Atstovavimas kliento interesų valstybinėse institucijose, bankuose, kredito įstaigose bei kitose organizacijose. Buhalterinės apskaitos tvarkymas.
Kražių g. 21 , LT-01108 VILNIUS

FINANSŲ BITĖ VERSLUI, UAB

Smulkaus verslo finansavimas, paskolos, per finbeeverslui.lt
Vėjo g. 12-2 , LT-91284 GINDULIŲ K., SENDVARIO SEN., KLAIPĖDOS R.

Finmeka, MB

MB FINMEKA – nuolat tobulėjanti, iššūkių nebijanti ir profesionalias buhalterines paslaugas teikianti įmonė įsikūrusi Šiaurės Lietuvoje. Mes siūlome inovatyvius ir individualiai pritaikytus sprendimus, kuriančius Jūsų verslo efektyvumą ir sėkmę. Mes visada padėsime rasti optimalius atsakymus į klausimus, susijusius su Jūsų įmonės buhalterine apskaita, ir finansų valdymu. MŪSŲ PASLAUGOS - Įmonių steigimas / likvidavimas - Pilna įmonių buhalterinė apskaita nuo pirminių dokumentų iki balanso - Apskaitos politikos rengimas - Apleistos buhalterinės apskaitos sutvarkymas - Skubus buhalterinių dokumentų sutvarkymas - Deklaracijų pildymas gyventojams - Darbų saugos dokumentų parengimas - Konsultacijos ir patarimai įmonių apskaitos klausimais KODĖL MES? - Esame motyvuoti ir mylime tai ką darome - Dalyvaujame seminaruose, mokymuose, kad keltume savo kompetenciją - Esame lankstūs, todėl galime asmeniškai Jums parinkti ir pasiūlyti tinkamiausią buhalterinės apskaitos variantą - Dokumentai valdomi debesijos technologija - Mūsų tikslas teikti paslaugas su maksimaliu dėmesiu savo klientui - Į klientų užklausas atsakome tą pačią darbo dieną - Jei reikia bendraujame Skype ir WhatsApp programomis nuotoliniu būdu - Visi dokumentai gali būti pasirašomi mob. parašu - Esame šiuolaikiška ir moderni apskaitos įmonė - Sutartį galite nutraukti bet kada - Su klientais pasirašome konfidencialumo sutartis KODĖL ĮMONĖ GERIAU UŽ SAMDOMĄ BUHALTERĮ? - Įmonei nereikia pirkti kompiuterio, buhalterinės programos, stalo, spausdintuvo, kanceliarinių prekių - Įmonei nereikia apmokėti telefono, elektros ir kitų veiklos sąskaitų - Įmonės nereikia išleisti atostogų - Įmonei mokamas tik atlygis už darbą, be jokių kitų papildomų mokesčių Paslaugos atliekamos operatyviai, profesionaliai, sąžiningai, laikantis konfidencialumo ir etikos principų. Mūsų veikla drausta buhalterių profesiniu draudimu.
Naujoji g. 40 , LT-84442 KRIUKAI, JONIŠKIO R.

GILEONO FINANSAI, UAB

LT-15143 BARČIALAUKIS, VILNIAUS R.

GOLDINVEST ASSET MANAGEMENT AS

Brivibas iela 214 , LT-LV-1039 RIGA

HANSA FONDI SIA Latvia

Kalku iela 26 , LT-LV-1001 RIGA