Rodyti žemėlapį

Reklamos, kūrybinės, media agentūros

\ Rasta įmonių: 18
We deliver, UAB

We deliver, UAB

We deliver yra performance marketingo agentūra, padedanti e-komercijos verslams generuoti pardavimus visame pasaulyje. Esame performance agentūra, todėl kiekvieną pokalbį pradedame klausimu „koks Jūsų tikslas?”. Su kiekvienu projektu dirbame taip, lyg jis būtų mūsų. Testavimas, duomenimis paremti sprendimai ir nuolatinis noras padaryti geriau nei vakar yra tai, kuo gyvename kiekvieną dieną. Mūsų komandoje esančius žmones vienija tos pačios vertybės. O visa tai susiveda į atsakymą, kodėl mums pavyksta deliverinti.
Žalgirio g. 92-214 , LT-09303 VILNIUS
CERAME, UAB Metaliniai ženkliukai, metaliniai medaliai, monetos, apdovanojimai, suvenyrai

CERAME, UAB Metaliniai ženkliukai, metaliniai medaliai, monetos, apdovanojimai, suvenyrai

Medalių, ženkliukų, apdovanojimų, suvenyrų gamyba pagal individualius užsakymus.
Rūtų g. 19A , LT-10310 VILNIUS
ANONA, UAB

ANONA, UAB

ANONA, UAB . “ Dovanos, kuriančios vertę”. “ Gifts that create value”.
Gedimino g. 47 , LT-44242 KAUNAS
EUROEGO, UAB

EUROEGO, UAB

STENDAI, SPAUDA ir REKLAMA. Gaminame ir prekiaujame mobiliais parodų stendais, bei įvairia ekpozicijų ar prezentacijų įranga: atitvarai, degustaciniai ir prezentaciniai info stalai, lankstukai ir brošiūrinės, vitrinos, iškabos, gaminame plataus formato plakatus ir kt. Plačiausias stendų pasirinkimas Lietuvoje! - Gaminame iš anoduoto aliuminio, plastiko, plieno, medžio. Atliekame visas reklamos paslaugas (vidaus ir lauko). Dauguma produkcijos gaminame pagal individualius užsakymus. Mūsų klientai: viešos ir privačios įmonės, parduotuvės, mokyklos, muziejai, kavinės ir restoranai, bankai, oro uostai ir stotys, produkcijos gamintojai ir paslaugų teikėjai, įvairios reklamos agentūros ir kt.
P. Lukšio g. 7 , LT-08221 VILNIUS

Asteri, MB

Salomėjos Nėries g. 107-73 , LT-12117 VILNIUS

BPN LT, UAB

Visas komunikacijos planavimo paslaugas teikianti pasaulinio tinklo media agentūra. Konkurencingų komunikacijos strategijų ruošimas. Media planavimas ir pirkimas, TV, radijo, interneto, lauko reklamos ir kitų medijų planų ruošimas, optimizavimas ir priežiūra. Tinkamiausių kanalų atranka. Ypatingas fokusas e-komercijai. Eksporto reklamos paslaugos. Profesionalios SEO paslaugos.
A. Tumėno g. 4 , LT-01109 VILNIUS

DOMIGUSTA, MB

Sertifikuota Google Ads reklama. SEO / SEM paslaugos ir optimizavimas. Google Analytics / Tag Manager administravimas. Socialinių tinklų administravimas. Interneto svetainių kūrimas ir atnaujinimas. Online/Offline dizaino paslaugos.
Beržų g. 11 , LT-64424 EIČIŪNŲ K., BUTRIMONIŲ SEN., ALYTAUS R.

Gyva medija, MB

V. Krėvės pr. 18 , LT-50415 KAUNAS

INTRA VIRES, UAB

INTRA VIRES, UAB - Konsultacijos produktų reglamentavimo, ženklinimo ir registravimo klausimais, techniniai vertimai, reklama (adaptavimas, maketavimas, dizainas).
Užupio g. 30 , LT-01203 VILNIUS

LAURO MEDIA, MB

Nevėžio g. 2-2 , LT-38365 BERNIŪNŲ K., PANEVĖŽIO SEN., PANEVĖŽIO R.

MAKO REKLAMA, UAB verslo dovanos ir reklaminė atributika

Maketavimo, dekoravimo (šilkografijos, tampografijos, skaitmeninio siuvinėjimo, sublimacijos) darbai.
Mindaugo g. 44-30 , LT-01311 VILNIUS

N. Špiliausko IĮ

Mes esame savo srities profesionalai ir šio darbo entuziastai. Dirbame daugiau nei 10 metų ne vien dėl to, kad reikia, o todėl, kad jaučiame malonumą kurti, planuoti, gaminti. Džiaugiamies, kad galime nevaržomai viską atlikti nuo idėjos iki gamybos.
Veiverių g. 132 , LT-46337 KAUNAS

Pasaulio lietuvių centras, Všį

PLC misija - Lietuvos tarptautinių ryšių stiprinimas, Lietuvos bei kitų pasaulio tautų tarpusavio supratimo ir taikaus bendradarbiavimo skatinimas. Manome, kad sėkminga Lietuvos ateitis, ekonomikos bei kultūros vystymas, derama Lietuvos vieta pasaulio valstybių bei tautų bendrijoje daugiausiai priklauso nuo Lietuvos jaunosios kartos - studentų, jaunimo, moksleivių, tad jaunajai kartai svarbu pabuvoti užsienio šalyse, lavinti užsienio kalbą.
S. Daukanto g. 11 , LT-44305 KAUNAS

REKLAMOS BURĖ, UAB

J. Savickio g. 4 , LT-01108 VILNIUS

RENESA, UAB

Erdvilo g. 3 , LT-47181 KAUNAS
Filialai
Kraunama

SPECIALŪS SPRENDIMAI, MB [Inicijuojamas likvidavimas.2023-07-04.Duomenų šaltinis - VĮ Registrų Centras]

SPECIAL sprendimai - tai skaitmeninių rinkodaros sprendimų agentūra. Pasitelkdami naujausias technologijas, kuriame ir įgyvendiname digital rinkodaros sprendimus bei media projektus lyderiaujantiems verslams.
Vilniaus g. 31 , LT-01402 VILNIUS

ULTRAMARINAS, UAB

Reklamos projektavimas, reklaminių iškabų gamyba, LED apšvietimo sistemų instaliavimas, vitrinų dekoravimas, reklamos skydai, reklaminiai stendai, automobilių aplikavimas, šviečiančios reklaminės iškabos. Lauko reklama. Installation of LED ligh systems.
A. Jaroševičiaus g. 2A , LT-02112 VILNIUS

UOGOS DIZAINAS, UAB

Laisvės g. 17-14 , LT-89222 MAŽEIKIAI