Rodyti žemėlapį

Stovyklos vaikams, suaugusiems

\ Rasta įmonių: 9
Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje (AISV), VšĮ

Tarptautinė Amerikos mokykla Vilniuje (AISV), VšĮ

Pirmoji tarptautinė akredituota mokykla Vilniuje. Amerikietiška bei tarptautinė formaliojo ugdymo programa anglų kalba vaikams nuo 2 iki 18 metų. Tarptautinio bakalaureato (IB) diplomo programa 11-12 klasėms. Anglų kalbos vasaros stovykla nuo 5-12 metų vaikams.
Subačiaus g. 41 , LT-11350 VILNIUS

KREGŽDUTĖ, vaikų ir jaunimo klubas

Šiaulių g. 8 , LT-01133 VILNIUS
Filialai
Kraunama

Auksinė giria, UAB

Pavargote nuo miesto šurmulio? Jūs esate kviečiami apsilankyti nuostabaus grožio kampelyje, kuriame žaliuojantis pušynas, gaivus oras - kaip pasakoje. Sustojęs laikas suteiks Jums neišdildomų įspūdžių ir apgaubs užburiančia ramybe!
LT-33260 LIUDGARDOS VS., DUBINGIŲ SEN., MOLĖTŲ R.

NAUJADVARIO ŽIRGAI, žirginio sporto klubas

Žirginio sporto klubas "Naujadvario žirgai" įsikūręs įstabaus grožio gamtoje, Trakų istorinio nacionalinio parko teritorijoje siūlo atgaivą Jūsų kūnui ir sielai žirgų draugijoje. Norite išmokti joti? Padaryti nepamirštamą staigmeną brangiam žmogui? O galbūt aktyviai praleisti popietę su visa šeima ar kolegomis? Kreipkitės į mus! Tel.nr.: +370 612 99096; el. paštas: [email protected]; adresas: Jovariškių k., Trakų r., LT-21101
Akmenos g. 24 , LT-21101 JOVARIŠKIŲ K., TRAKŲ SEN., TRAKŲ R.

POILSIS IR MES, UAB

Kelionių organizatorius "Poilsis ir Mes" turintis 20 metų patirties kelionių organizavimo srityje. Kompanija specializuojasi pažintinių kelionių po visą pasaulį organizavime. Pateikiame įdomius ir dar lietuvių neatrastus maršrutus, bet taip pat operatyviai ir kokybiškai organizuojame standartines ir jau lietuvių pamėgtas keliones.
A. Goštauto g. 8-206 , LT-01106 VILNIUS

Viešoji įstaiga "Gyvenimo sala"

Visagino g. 16 -4 , LT-31117 VISAGINAS

Žemė group, UAB

LT-33260 LIUDGARDOS VS., DUBINGIŲ SEN., MOLĖTŲ R.

ŽILVITIS, moksleivių poilsiavietė, VšĮ [Inicijuojamas likvidavimas.2023-01-30.Duomenų šaltinis - VĮ Registrų Centras]

Moksleivių poilsiavietė "Žilvitis" yra Pajūrio regioninio parko teritorijoje, Karklės kaime, tarp Klaipėdos ir Palangos miestų. Poilsiautojai atvyksta iš visos šalies. "Žilvitį" yra pamėgę ir užsieniečiai: belgai, vengrai, vokiečiai, rusai, latviai
LT-92282 KARKLĖS K., KRETINGALĖS SEN., KLAIPĖDOS R.