Rodyti žemėlapį

Tvirtinimo elementai, detalės, virvės, trosai

\ Rasta įmonių: 21
KAGNETA, UAB

KAGNETA, UAB

Metalo apdirbimo darbai: tekinimas, gręžimas, frezavimas, štampavimas. Gaminamos konstrukcijos, įrenginiai, spaudai, atliekami metalo apdirbimo darbai pagal individualius klientų pageidavimus.
A. Juozapavičiaus pr. 3 , LT-45299 KAUNAS
ŽEMAIČIŲ VIRVĖS, UAB

ŽEMAIČIŲ VIRVĖS, UAB

UUAB "Žemaičių virvės" specializacija - pintų, suktų, lininių virvių, špagato gamyba. Įmonės produkcija plačiai naudojama žvejybos pramonėje, laivininkystėje, statyboje, žemės ūkyje, vidinės apdailos darbuose. Špagatas naudojamas daržininkystėje ir mėsos perdirbimo pramonėje.
Klevų g. 4 , LT-98332 ALEKSANDRIJA, SKUODO R.
TIGMIS, UAB (Prekyba mediena, medienos gaminiais VISOJE LIETUVOJE)

TIGMIS, UAB (Prekyba mediena, medienos gaminiais VISOJE LIETUVOJE)

Mažmeninė ir didmeninė prekybą kokybiškais statybinės ir apdailos medienos gaminiais. Platus Medienos gaminių asortimentas: Statybinė mediena (viengubo ir dvigubo pjovimo lentos); Apdailos mediena (lauko ir pakalimų dailylentės, vidaus dailylentės, terasinės lentos, pirties mediena, tiesmetriniai gaminiai); Pjuvenų briketai; Medžio granulės. Kita produkcija: Medienos apsauga; Tvirtinimo elementai; Šiltinimo ir izoliacinės medžiagos. Galime paruošti ir nestandartinių matmenų statybinės ir apdailos medienos gaminių. Siūloime itin lanksčias bendradarbiavimo sąlygas ir žinoma greitą ir kokybišką aptarnavimą.
LT-33167 ŠEŠTOKIŠKIŲ K., ČIULĖNŲ SEN., MOLĖTŲ R.

8 MILIMETRAI, MB

Pramonės pr. 83 -18 , LT-50353 KAUNAS

ARTFIX, UAB parduotuvė

LT-08221 VILNIUS

BALTIJOS TENTAS, UAB

Įmonė Baltijos Tentas UAB yra tentinės medžiagos gamintojo Verseidag Indutex GmbH, Vokietija oficialus atstovas Baltijos šalyse ir Baltarusijoje. duraskin® seemee® Pagrindinė veikla - prekyba tentine medžiaga, kuri yra skirta angarų ir pavilijonų gamybai, puspriekabių tentų gamybai ir remontui, žemės ūkio produkcijos uždangalams, autobusų ir stadijonų dengimui ir kitoms ūkio šakoms. Prekiaujame tvirtinimo diržais, guminiais kilimėliais, kampais, kurie yra skirti kroviniams tvirtinti puspriekabėse, traukiniuose, laivuose, lėktuvuose ir autovežiuose.
Žarijų g. 2E , LT-02300 VILNIUS

Bosfora, UAB

Panerių g. 39 , LT-03202 VILNIUS

DENIA SOLUTIONS, UAB

Inovatyvumas. Profesionalumas. Efektyvumas. UAB Denia Solutions siūlo naujus, profesionalius ir kūrybiškus sprendimus, kuria klientams malonią aplinką dirbti, gyventi, poilsiauti. Vokietijos įdėtinių detalių gamintojo HALFEN oficialus atstovas. Austrų kompanijos RINGER atstovai Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Šveicarijos COBIAX sistemos atstovai Lietuvoje. Eko plokštė RS 10/15/20 iš perdirbto plastiko. Įdėtinės detalės, pastoliai ir klojiniai - prekyba, nuoma. Pastatų projektavimo darbai. Išsamiau: https://denia.lt
Loretos Asanavičiūtės g. 13A-35 , LT-04300 VILNIUS

DIN TECHA, UAB

Didmeninė ir mažmeninė prekyba.Vykdome Internetinę prekybą: Tvirtinimo detalėmis; Įrankiais; Cheminiais produktais: Klijavimui ir sandarinimui, Tepimui ir apsaugai, Valymui ir priežiūrai, Gruntavimui ir dažymui; Darbo drabužiais ir asmeninės saugos priemonėmis; Mobilių dirbtuvių įranga; Dirbtuvių šaltkalviškių baldais; Dovanų čekis. Prekių asortimentas platus.Mes Jums siūlome kokybiškas prekes už patrauklią kainą!!! Įmonės parduodamas prekes, galite rasti apsilankę parduotuvėje Kėdainiuose.
J. Basanavičiaus g. 91 , LT-57356 KĖDAINIAI

DRŪTSRAIGTIS, UAB

Jonavos g. 254 , LT-44132 KAUNAS

DUGUVA, UAB

UAB "Duguva"- prieš 15 metų ėmėsi gaivinti pamirštą senovės lietuvių verslą - virvių gamybą. Dabar tai dinamiška, šiuolaikinė įmonė. Virvių gamyboje UAB "Duguva" naudoja naujausias vakarietiškas technologijas ir įrengimus, kurių pagalba aukštos kokybės firmos gaminiai yra gerai žinomi ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. Įmonės produkcija plačiai naudojama žvejybos pramonėje, laivininkystėje, statyboje, žemės ūkyje, vidinės apdailos darbuose ir sporto priemonių gamyboje
K. Donelaičio g. 16 , LT-42163 ROKIŠKIS

EMORA, UAB

Verdulių g. 4 , LT-78112 ŠIAULIAI

EUROROPE, UAB

Klevų g. 3 , LT-98332 ALEKSANDRIJA, SKUODO R.

GRITIJA, UAB

Medžiagos ir įrankiai baldų priežiūrai, restauravimui, baldų pramonei, pusgaminiai baldų gamybai. Medžiagos ir įrankiai restauravimo profesionalams. Baldinė furnitūra
Veiverių g. 150 , LT-46391 KAUNAS
Filialai
Kraunama

Koldeka, MB

Patikimas tvirtinimo detalių tiekėjas.
LT-08237 VILNIUS

LEMORA, UAB

Viskas statybai, renovacijai bei remontui: blokai, plytos, plytelės, trinkelės, stogo danga, šiltinimo medžiagos, hidroizoliacija, plokštės, gipso kartono sistemos, kaminų sistemos, stoglangiai, lietaus vandens sistemos, statybinės plėvelės, glaistai, gruntai, statybiniai mišiniai, dažai, statybinė chemija, šviestuvai, grindų danga, lubos, pertvaros.
Technikos g. 8A , LT-51212 KAUNAS
Filialai
Kraunama

MERUNDA, UAB

Taikos g. 30-8 , LT-93121 NIDA

PADARYK PATS, UAB

2013 m. įkurta UAB "Enifo prekyba" 2014m. rugsėjo mėn. 5d. pavadinimas pakeistas į UAB PADARYK PATS. Įmonės pagrindinė veikla - mažmeninė prekyba. Pas mus rasite daug prekių Jūsų namams ir sodui.
Viršuliškių g. 42 , LT-05112 VILNIUS

SIRENITAS, UAB

UAB SIRENITAS pagrindinė veikla - didmeninė ir mažmeninė prekyba elektronikos komponentais, įrankiais ir medžiagomis, buitinės technikos atsarginėmis dalimis, taip pat ir automobiline garso aparatūra. Išsamiau: www.sirenitas.lt
Ukmergės g. 13 , LT-35177 PANEVĖŽYS

TIDLO, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Lietuvos ir Vokietijos UAB "TIDLO", įsteigimo metai 1995, šiuo metu yra viena didžiausių Lietuvos bendrovių, prekiaujančių tvirtinimo detalėmis didmenoje. Lituvos rinkai bendrovė siūlo viską apimantį standartinių tvirtinimo detalių asortimentą. Tai detales is anglinio plieno, 8.8, 10.9, 12.9 atsparumo klasės; be apsauginės dangos ir su įvairiomis apsauginėmis dangomis: galvaninio cinko, karšto cinko, dacromet; iš nerudijančio plieno A2 arba rūgštims atsparaus plieno A4. Taip pat tvirtinimo detales iš spalvotų metalų ir plastiko. Rytų rinkoms (Rusija, Baltarusija, Ukraina ir kitos NVS šalys) siūlo 8.8, 10.9, 12.9 atsparumo klasės varžtus, veržles ir poveržles pagamintas tiek pagal DIN, ISO, EN standartus tiek pagal rusiškų GOST reikalavimus.
Draugystės g. 19 , LT-51230 KAUNAS

VARŽTUVA, UAB

Stetiškių g. 2M , LT-36253 PANEVĖŽYS