Rodyti žemėlapį

Jūrų, upių transportas, uostai

\ Rasta įmonių: 30
DFDS Seaways, AB Kelionės keltais, keltų bilietai. Keleivių ir krovinių pervežimas keltais

DFDS Seaways, AB Kelionės keltais, keltų bilietai. Keleivių ir krovinių pervežimas keltais

DFDS keltų linijomis pervežami keleiviai ir kroviniai iš Klaipėdos į Kylį (Vokietija), Karlshamną (Švedija) bei iš Paldiskio (Estija) į Kapelskarą (Švedija). Taip pat keltais iš Klaipėdos į Kiogę ir Fredericiją (Danija) gabenami kroviniai. Keltai į Vokietiją ir Švediją kursuoja kasdien abejomis kryptimis. Keltuose įrengtos įv. kategorijų kajutės, parduotuvės, barai, restoranai, vaikų žaidimo kambariai. Patogu keliauti su automobiliu, galima vežtis augintinį. Bagažo kiekis neribojamas ir neapmokestinamas. Iš paskirties uostų patogu pasiekti kitus Europos didmiesčius
Baltijos pr. 40 , LT-93239 KLAIPĖDA
Filialai
Kraunama
MINGĖS EGZOTIKA, UAB Laivo nuoma žvejybai, katerio nuoma

MINGĖS EGZOTIKA, UAB Laivo nuoma žvejybai, katerio nuoma

Stasys Petrošius - vienas pirmųjų Minijos kaime besiėmusių poilsio organizvimo verslo. Pagal savitą tradicinį kaimo stilių ant Minijos kranto jis pastatė gražią sodybą su visais patogumais ir smagumais. Šeimininkas įsitikinęs, kad tik čia gyvendamas gali viską deramai sutvarkyti, paruošti, plėtoti. Kadangi Stasio sūnūs ryžosi tęsti tėvo žygį į mums gana naujovišką verslą, ne šiaudais tvoros tveriamos: viskas daroma kapitaliai dešimtmečiams, o gal ir šimtmečiams. Sodyboje teikiamos paslaugos: 80 vietų kavinė; Plaukiojimai laivu; Valčių ir vandens dviračių nuoma ;Plaukiojimas su vandens slidėmis; Žvejyba; Lietuviška pirtis; Svečių namai; Nameliai-kemperiai; Kavinė Ieškote jaukios ir ramios vietos pailsėti ar audringai atšvęsti?! Jaukioje kavinėje "Mingės egzotika" vienu metu galima priimti iki 80 svečių. Tai puiki vieta pobūvių rengimams, vestuvėms, gimtadieniams, krikštynoms ir kitoms šventėms. Viešbutis Šiais metais Mingės Egzotika sodyboje atvėrė duris naujas viešbutis, turintis vienuolika komfortiškai įrengtų kambarių, galintis vienu metu priimti iki 27 svečių.
LT-99360 MINIJOS K., KINTŲ SEN., ŠILUTĖS R.
ARIJUS, UAB

ARIJUS, UAB

Laikydamiesi savo 5 pagrindinių vertybių – sąžiningumo, profesionalumo, darnos, saugumo, bendradarbiavimo siūlome geriausius įmanomus logistikos sprendimus „nuo durų iki durų“ visame pasaulyje.
Jūrininkų pr. 27 , LT-95226 KLAIPĖDA

ACE LOGISTICS, UAB

UAB ACE Logistics kartu su kitomis ACE Logistics grupės įmonėmis teikia krovinių gabenimo, ekspedijavimo ir logistikos paslaugas visose Baltijos šalyse. Visą ACE Logistics siūlomą paslaugų spektrą galima apibūdinti kaip „logistinį sprendimą“.
Jurgio Dobkevičiaus g. 10 , LT-02189 VILNIUS

ALPI Baltika, UAB

UAB "ALPI Baltika" yra transporto ir logistikos įmonė, kuri priklauso tarptautinei "ALPI" įmonių grupei. Lietuvoje teikiame papildomas paslaugas: sandėliavimas, pakavimas, atstovavimas muitinėje ir t. t. Teikiame visas muitinės tarpininko ir sandėliavimo paslaugas, vykdome krovos ir kitus su saugomomis prekėmis susijusius darbus - krovinių rūšiavimo, ženklinimo, pakavimo - bei importo, eksporto, tranzito procedūras Lietuvoje ir užsienyje.
LT-21401 SAUSIŲ K., LENTVARIO SEN., TRAKŲ R.

AMBER TRADING AND SHIPPING, UAB

Molo g. 38 , LT-92277 KLAIPĖDA

COMBIFRAGT Latvija OOO

Spilves iela 22 , LT-LV-1055 RIGA

GINDANA, UAB

Pagrindinė GINDANA veikla: didmeninė prekyba naftos produktais, laivų bunkeriavimas (aprūpinimas kuru). Įmonės vadovų patirtis tiekiant naftos produktus nuo 1991 metų. Pagrindiniai mūsų strateginiai partneriai - tai AB "Orlen Lietuva" bei naftos produktų perdirbimo gamyklos Rusijoje ir Baltarusijoje. Įmonė disponuoja moderniu naftos produktų terminalu Klaipėdoje, dideliu benzovežių autoūkiu bei dviem tanklaiviais, skirtais aptarnauti laivus Klaipėdos uoste
Garažų g. 2 , LT-92101 KLAIPĖDA

HOMINES MARITIMI, UAB

Lanko g. 15 , LT-95345 KLAIPĖDA

LAMINTA, UAB

LT-56403 PADALIAI, KAIŠIADORIŲ R.

LEPŪNAS, UAB

Minijos g. 159 , LT-91197 KLAIPĖDA

Liepajas specialas ekonomiskas zonas parvalde

Feniksa iela 4 , LT-3401 LIEPAJA, LATVIA

MAREX BOATS, UAB

Viena didžiausių Norvegijos laivų gamybos įmonių. Aukščiausia kokybė, dizainas, praktiškumas. Visoje Europoje įvertinta laivų gamybos įmonė.
Eglių g. 1 , LT-53288 ILGAKIEMIO K., GARLIAVOS APYLINKIŲ SEN., KAUNO R.

MARINE SIGN, UAB

Topolių g. 41 , LT-54359 DOMEIKAVA, KAUNO R.

NESWAY, UAB

Metalo g. 10 , LT-02190 VILNIUS

O.V. Lahtinen Oy atstovybė

Poilsio g. 28 , LT-93172 KLAIPĖDA

PAJŪRIO LAIVAI, Klaipėdos mažųjų laivų savininkų asociacija

Puodžių g. 22-13 , LT-92124 KLAIPĖDA

Pasaulio lietuvių centras, VšĮ Šiaulių biuras

Studentų įdarbinimas užsienyje. Lėktuvų (aviabilietai), autobusų, traukinių, keltų bilietai. Turistinės, poilsinės kelionės
Vilniaus g. 88 , LT-76285 ŠIAULIAI

Riga Ship Management OOO

Duntes iela 28 , LT-LV-1005 RIGA

SILVINA, UAB Karaliaus Vilhelmo prieplauka

Dzūkų g. 21 , LT-96240 DREVERNA

SUVALKIJOS LAIVAI, UAB

Lentpjūvės g. 8 , LT-71381 KARALIŠKIAI, ŠAKIŲ R.

TRANZITO PASLAUGŲ CENTRAS, UAB

Didžiausias Kauno regione muitinės tarpininkas UAB „Tranzito paslaugų centras" klientams siūlo visą kompleksą 3 PL logistikos, sandėliavimo, ekspedijavimo ir muitinės tarpininko paslaugų. Klientui pakanka paskambinti, o toliau savo prekių ar produkcijos kelione iki paskirties vietos jam rūpintis nereikia. Jūsų kieme sutartu laiku bus pastatytas automobilis arba konteineris, kuris pakrautas reikiamu laiku pasieks tikslą net ir už tūkstančio kilometrų.
Taikos pr. 94-318 , LT-51179 KAUNAS
Filialai
Kraunama

UAB BALTIC CONSULTANCY AND TRADING

Taikos pr. 80 -11 , LT-51297 KAUNAS

UAB NORD MARINUS

Miglos g. 19 , LT-08101 VILNIUS