Rodyti žemėlapį

Perkraustymo paslaugos

\ Rasta įmonių: 20
PARNASAS, UAB Krovinių gabenimas, pervežimas Vilniuje, visoje Lietuvoje, tarptautinis, vietiniai perkraustymai, krovėjų, kraustymosi paslaugos

PARNASAS, UAB Krovinių gabenimas, pervežimas Vilniuje, visoje Lietuvoje, tarptautinis, vietiniai perkraustymai, krovėjų, kraustymosi paslaugos

Krovinių pervežimo, sandėliavimo ir perkraustymo įmonė UAB „Parnasas“ veiklą pradėjo 2000 m. Didžiuojamės, kad mūsų pastangas jau įvertino ir mumis pasitiki daugiau nei 50 tūkstančių klientų, tarp kurių Lietuvos įmonės, Valstybinės įstaigos, ambasados, tarptautinės bendrovės ir privatūs asmenys.
Metalo g. 2 , LT-02190 VILNIUS
JUDISA, UAB

JUDISA, UAB

Bendrovė "Judisa" yra Vilniuje ir visoje Lietuvoje gerai žinoma krovinių gabenimo transporto įmonė, pradėjusi savo veiklą 2008 metais, priimanti ir įgyvendinanti pačius didžiausius savo srities iššūkius, kad ir kokie neįmanomi jie atrodytų. Mes atliekame krovinių pristatymo paslaugą Baltijos šalyse Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje, taip pat teikiame vietinius pervežimus nakties metu bei išeiginemis ir šventinėmis dienomis.
Savanorių pr. 187 , LT-02300 VILNIUS
DAIVEŽA, UAB

DAIVEŽA, UAB

Esame tarptautinio bei vietinio krovinių pervežimo ir statybos įmonė. Savo klientams galime pasiūlyti ne tik krovinių pervežimo paslaugas, bet ir trinkelių klojimo, vidaus apdailos darbus,remonto darbus, betonavimo darbus, baldų perkraustymo darbus.
Liškiavos g. 5-6 , LT-66281 DRUSKININKAI

ARMISTANA, IĮ

IĮ "Armistana" teikia skubią techninę pagalbą kelyje - autmobilių pervežimus. Bet kuriuo paros metu - 24h. Transportuojame lengvuosius automobilius, mikroautobusus ir maksiautobusus, džipus. Vežame žemės ūkio techniką iki 4,5 t. Atliekame automobilių (ir ne tik), nuleidimą pakrovimą nuo rampų. Atliekame pakrovimą, iškrovimą iš sunkvežimių / fūrų. Atliekame automobilių (ir ne tik), iškrovimą pakrovimą iš konteinerių. Transportuojame/pervežame ir įvairius kitus krovinius visoje Lietuvoje.
Partizanų g. 76-60 , LT-50350 KAUNAS

AVUS KROVINIAI, individuali veikla

AVUS KROVINIAI - tai jauna, energinga ir ambicinga komanda, siūlanti kokybiškas ir prieinamas krovinių pervežimo paslaugas. Siekiame pateisinti kiekvieno kliento lūkesčius, darbus atlikti laiku ir kokybiškai.
Gelvonų g. 36-66 , LT-07144 VILNIUS

BOBINO KOMANDA, UAB

Perkraustymo paslaugos, krovinių vežimas vietiniais ir tarptautiniais maršrutais, senų baldų išvežimas.
Europos pr. 122 , LT-46351 KAUNAS

BULAUTRA, UAB

Žirmūnų g. 147 , LT-09127 VILNIUS

EUROSIUNTA, UAB

UAB "EuroSiunta" įsikūrusi Lietuvoje, Kauno mieste. Tai labai geografiškai patogioje ir strategiškai geroje vietoje esantis miestas. Iš čia mes galime pasiekti bet kurį savo klientą ir mūsų klientams yra patogu susisiekti su mumis. Šiuo metu mūsų pagrindinės verslo šakos yra: transporto nuoma, krovinių pervežimai, perkraustymai ir tarptautiniai keleivių/siuntų/krovinių pervežimai maršrutais: Anglija, Airija, Vokietija, Olandija, Danija, Švedija, Norvegija.
Baltų pr. 73-5 , LT-48228 KAUNAS

GUŽAS, UAB

UAB "Gužas" nuo 1998 pradėjo teikti perkraustymo ir transporto paslaugas fiziniams bei juridiniams asmenims. Sukaupėme didelę patirtį tiek efektyviai organizuojant paprastus perkraustymo darbus (privačių asmenų asmeninių daiktų bei buitinės technikos), tiek ir atliekant nestandartinius bei sudėtingus užsakymus (tipografijos staklių, restoranų, ligoninių įrangos, seifų, pianinų bei rojalių, lauko baseinų, kitų įrengimų transportavimas ir pristatymas). GUŽAS garantuoja kokybišką darbų atlikimą
Ukmergės g. 298C-42 , LT-06115 VILNIUS

KRAUSTOME.LT, individuali veikla

Perkraustymo, krovinių gabenimo, šiukšlių išvežimo, sniego kasimo ir aplinkos sutvarkymo paslaugos, automobilio (su vairuotoju) nuoma, krovininio automobilio (su vairuotoju) nuoma Vilniuje ir visoje Lietuvoje
Minties g. 1C-39 , LT-08233 VILNIUS

Perkraustymo paslaugos, individuali veikla

Kraustymas tai daug problemų ir stresą sukeliantis reiškinys, todėl mes stengiamės padėti Jums paprasčiau ir lengviau susitvarkyti su šia problema. Perkraustymas ir krovinių gabenimas yra pagrindinės mūsų veiklos kryptys tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų. Esame patyrusių specialistų komanda, todėl patarsime kaip greičiau ir paprasčau persikraustyti į naują vietą
Kalvarijų g. 125 , LT-08221 VILNIUS

PROVENTA TRANSPORT, UAB

Gedimino pr. 45-4 , LT-01103 VILNIUS

R. Jakubėno individuali veikla

Tveriame įvairias tvoras: panelines, segmentines, medines, įtempiame tinklą. Mūrijame tvorą iš natūralių akmenų, dedame bortelius. Montuojame vartus, vartelius, stumdomus vartus, pajungiame automatiką. Statome medines terasas, galime sukonstruoti lieptą ar lieptelį Jūsų sodyboje ar viloje prie vandens telkinio. Atliekame restauracijos darbus. Teikiame transporto paslaugas. Dirba kvalifikuota ir patyrusi komanda.
Gerovės g. 3-45 , LT-11211 VILNIUS

RASRAMA, UAB

Gerosios Vilties g. 5-201 , LT-03147 VILNIUS
Filialai
Kraunama

S. Andriuškevičiaus įmonė

Automobiliu MAN 8.163 su liftu pervežu krovinius Lietuvoje iki 3.5 t svorio, 6 m ilgio , 30 kub. m. Išrašau sąskaitas- faktūras. Galima krauti krovinius ir per galą ir per šoną. Atsakingai, greitai ir patikimai pristatau krovinius į užsakovui reikiamą vietą.
Žvaigždžių g. 24-2 , LT-46262 KAUNAS

TRANSPCAR, UAB

Sodžiaus g. 11 , LT-11117 VILNIUS

TRANSPORTO KROVOS PROJEKTAI, UAB

Įmonė teikia šias paslaugas: kraustymo, perkraustymo paslaugos, krovėjų paslaugos, baldų pakuotojų/išpakuotojų paslaugos, baldų išrinkėjų/surinkėjų paslaugos, transporto, pervežimo paslaugos.
Justiniškių g. 82-36 , LT-05232 VILNIUS

TRANZITO PASLAUGŲ CENTRAS, UAB

Didžiausias Kauno regione muitinės tarpininkas UAB „Tranzito paslaugų centras" klientams siūlo visą kompleksą 3 PL logistikos, sandėliavimo, ekspedijavimo ir muitinės tarpininko paslaugų. Klientui pakanka paskambinti, o toliau savo prekių ar produkcijos kelione iki paskirties vietos jam rūpintis nereikia. Jūsų kieme sutartu laiku bus pastatytas automobilis arba konteineris, kuris pakrautas reikiamu laiku pasieks tikslą net ir už tūkstančio kilometrų.
Taikos pr. 94-318 , LT-51179 KAUNAS
Filialai
Kraunama

V. Liumarovo individuali veikla

Draugystės g. 20-1 , LT-11109 VILNIUS