Rodyti žemėlapį

Maisto produktai

\ Rasta įmonių: 167
Drakšo IĮ Šaldyti maisto produktai, pusgaminiai, šaldyti koldūnai, balandėliai, cepelinai, miltiniai gaminiai, žemaičių blynai, blyneliai, kibinai, šaldyti gaminiai, didmeninė prekyba

Drakšo IĮ Šaldyti maisto produktai, pusgaminiai, šaldyti koldūnai, balandėliai, cepelinai, miltiniai gaminiai, žemaičių blynai, blyneliai, kibinai, šaldyti gaminiai, didmeninė prekyba

Gintaro Drakšo įmonė gamina ir prekiauja šaldytais maisto produktais (pusgaminiais). Įmonės gaminių asortimentą sudaro šaldyti koldūnai, balandėliai, cepelinai, miltiniai gaminiai, šaldyti žemaičių blynai, šaldyti kibinai, blyneliai. Priimami užsakymai šaldytiems maisto produktams. Didmeninė prekyba šaldytais produktais.
Žiedo g. 30 , LT-21242 VAICKŪNIŠKIŲ K., ONUŠKIO SEN., TRAKŲ R.
CITMA, UAB

CITMA, UAB

UAB "CITMA" - viena didžiausių šviežių vaisių ir daržovių importo, eksporto įmonių Lietuvoje. Vykdo didmeninę ir mažmeninę prekybą vaisiais ir daržovėmis. Įmonė rinkoje jau 25 metus. Dirba su HORECA.
Ragainės g. 82 , LT-78109 ŠIAULIAI
Filialai
Kraunama

EKO TIKSLAS, kooperatyvas

Ekologiško pieno supirkimas, pardavimas. Kooperatyvas “EKO tikslas” - fizinių asmenų įsteigta įmonė, skirta narių ekonominiams poreikiams tenkinti. Kooperatyvas įkurtas ir įregistruotas Rokiškyje 2006 m. gruodžio 28 d. Juridinių asmenų registrų centre. Jo nariai įneša lėšas kapitalui sudaryti, tarpusavyje pasiskirsto riziką bei naudą pagal narių prekių ir paslaugų apyvartą su šiuo kooperatyvu ir dalyvauja jo valdyme.
Pramonės g. 5 , LT-42150 ROKIŠKIS
ŠALUVA, UAB Ledai, šaldyti maisto produktai, koldūnai, šaldytos daržovės, šaldytos uogos, bulvytės fri, didmeninė prekyba

ŠALUVA, UAB Ledai, šaldyti maisto produktai, koldūnai, šaldytos daržovės, šaldytos uogos, bulvytės fri, didmeninė prekyba

UAB ŠALUVA vykdo didmeninę prekybą šaldytais maisto produktais
P. Vaičaičio g. 23 , LT-68302 MARIJAMPOLĖ
AB Linas Agro Group

AB Linas Agro Group

AB „Linas Agro Group” yra didžiausia žemės ūkio verslo ir maisto pramonės įmonių grupė Baltijos šalyse: veikia žemės ūkio žaliavų ir maisto produktų gamybos ir prekybos srityse bei tiekia prekes ir paslaugas žemdirbiams.
Subačiaus g. 5 , LT-01302 VILNIUS

A. Balsio komercinė firma

Draugystės g. 13 , LT-92371 GIRKALIAI, KLAIPĖDOS R.

A. Juraškaitės individuali įmonė Almalitus

Kretingos g. , LT-92334 KLAIPĖDA

A. Karaliūnaitės ūkis, parduotuvė

Pylimo g. 58 /1, HALĖS TURGAVIETĖ , LT-01136 VILNIUS

AGROGRUPĖ, UAB

LT-29162 KATLĖRIAI, ANYKŠČIŲ R.

AJ ŠOKOLADAS, UAB parduotuvė

J.Karoso g. 9 , LT-92137 KLAIPĖDA

Alaus Detalės, MB

Liepų g. 8 , LT-60273 PADUBYSIO K., ARIOGALOS SEN., RASEINIŲ R.

ALKANTARA, UAB

Įmonė Alkantara prekiauja sūriu atvežtu tiesiai iš Sicilijos, džiovinti pomidorai taip pat atvežti tiesiai iš Sicilijos. Be šių produktų taip pat galima įsigyti ir kitų populiarių maisto produktų, atvežtų tiesiai iš saulėtosios Sicilijos. Šios įmonės produkcijos galite rasti daugelį aukštos klasės restoranų ir alynų.
Taikos pr. 104-24 , LT-93149 KLAIPĖDA

ARKTIES KELIAS, UAB

Vytauto Didžiojo g. 45-5 , LT-86135 KELMĖ

ATAKUMAS, UAB

Šilutės pl. 12 -22 , LT-91174 KLAIPĖDA

AUGUTIS, J. Kluonaitienės IĮ

Vienybės g. 17 , LT-54114 RAUDONDVARIS

B. Garlinsko IĮ

LT-70429 KYBEIKIAI, VILKAVIŠKIO R.

BALSINA, UAB

Maisto prekės Doviluose, kebabai, kebabinė
Klaipėdos g. 20 , LT-96222 DOVILAI, KLAIPĖDOS R.

BALTAS GRŪDAS, UAB

Veiverių g. 51F , LT-46336 KAUNAS

BALTASIS AUKSAS, UAB

Veiverių g. 51F , LT-46336 KAUNAS

BALTIJOS KONSERVAI, UAB

LT-91277 KLEMIŠKĖS II

BATIKA, UAB

Nendrės g. 5 , LT-5300 PANEVĖŽYS

BGC SERVICE, UAB

UAB "BGC SERVICE" pagrindinė veikla didmeninė ir mažmeninė prekyba vaisiais, daržovėmis, uogomis. Suburtas ilgametę patirtį turinčių darbuotojų kolektyvas, kuris siekia abipusiai naudingo ir ilgalaikio bendradarbiavimo su klientais ir partneriais.Mes prekiaujame tik natūraliais, saulės užaugintais produktais. Aukščiausios kokybės vaisiais, daržovėmis bei kitais produktais. Mūsų tikslas - suteikti pirkėjui kuo kokybiškesnę bei palankesnės kainos prekę.Savo prekes užsakovui stengiames pateikti šviežiausias, todėl galite užsisakyti iš anksto norimus produktus, taip mes spėjame paruošti ir pateikti Jums šviežiausius vaisius bei daržoves.Šviežumas, natūralumas - ko gero, svarbiausia mūsų darbe. Būtent dėl šios priežasties kreipiame į tai maksimaliai daug dėmesio. Mes siekiame, kad mūsų parduodamos prekės būtų kokybiškiausios!
V. A. Graičiūno g. 32D , LT-02241 VILNIUS

BIRUTĖS RŪKYKLA, UAB

LT-19156 MEDŽIUKAI, ŠIRVINTŲ R.

BROLYBĖ, UAB

Taikos pr. 10 , LT-31107 VISAGINAS

BTH FOOD SERVICES, UAB

Lvovo g. 25 , LT-09320 VILNIUS