Rodyti žemėlapį

Žuvininkystė

\ Rasta įmonių: 14
KARPYNĖ, sodyba

KARPYNĖ, sodyba

Kaimo turizmo sodyboje "Karpynė" yra visos sąlygos rengti verslo susitikimus, prezentacijas, mokymus, šeimos šventes.
Karpynės g. 2 , LT-60192 GABŠIŲ K., RASEINIŲ SEN., RASEINIŲ R.

AREGNA, UAB

Naujakurių g. 2 , LT-99114 ŠILUTĖ

ARVYDAI, UAB

Atsinaujinome ir gausiai papildėme tvenkinį sultingais be dumblo skonio karpiais ! ARVYDAI - žuvininkystės ūkis užsiima: naktine žvejyba, komercine žvejyba, mėgėjiška žvejyba, pramogine žvejyba tvenkiniuose. Smulkios faunos medžiokle bei tvenkinių ir ežerų įžuvinimu ir žuvies pardavimu. Kiekvieną penktadienį ir šeštadienį komerciniai tvenkiniai pildomi įvairiomis žuvies rūšimis. Laukiame Jūsų atvykstant!
LT-15200 ARVYDŲ K., BEZDONIŲ SEN., VILNIAUS R.

BARTŽUVĖ, UAB

Tvenkinių g. 1 , LT-21331 PELIŪNŲ K., PASTRĖVIO SEN., ELEKTRĖNŲ

BIOAKVA, UAB

Kęstučio g. 20 -47 , LT-97143 KRETINGA

DOMARKŲ ŽUVYS, UAB

2017 m. įsteigta įmonė, siekianti žengti koja kojon su naujausiomis technologijomis akvakultūros srityje. Šiuo metu įmonė uždarose patalpose pagal naujausias technologijas yra įrengusi uždarą recirkuliacinę sistemą, kurios pajėgumas - 18,9 tonos afrikinių šamų per metus. UAB Domarkų žuvys siekia populiarinti afrikinį šamą bei pasiūlyti Lietuvos gyventojams kokybišką žuvį, išaugintą pagal naujausias šiuolaikines technologijas, itin švarioje aplinkoje. Mūsų ūkyje auginami Afrikiniai šamai maitinami tik šamams skirtais natūraliais pašarais. Siekdami išlaikyti aukštus siūlomus žuvies kokybės rodiklius, augimo procese nenaudojame augimo hormonų ir antibiotikų, pašarai licenzijuoti, ne sintetiniai, be GMO produktų, turintys aukštos kokybės sertifikatus. Jei domina švieži, skani ir atsakingai užauginta žuvis, prašome kreiptis į Mus!!!
P. Matulionio g. 42 , LT-89214 MAŽEIKIAI

LARESA, UAB

UAB Laresa prekiauja sandaria metaline konservų tara, kuri gaminama iš baltos alavuotos ir chromuotos lakuotos skardos ar lakuoto aliuminio juostos. Gamina ir prekiauja konservavimo taros uždarymo įrenginiais. Jie nesunkiai valdomi ir lengvai uždaro įvairių tipų konservų dėžutes. Prekiauja konservų dėžučių uždarytuvais - MYXUM CSM tipo įrenginiais. Gamina ir prekiauja sandariai uždarytai metalinei konservų dėžutei reikiamais sterilizatoriais - autoklavais.
Šilutės pl. 21A , LT-94105 KLAIPĖDA

S. Jakubauskienės įmonė

Vilų g. 15 -1 , ŠILUTĖ

ŠILO PAVĖŽUPIS, UAB

LT-86422 LAIKŠĖS

STILMA, V. Malinausko IĮ

Jurbarko g. 19 , LT-93267 KLAIPĖDA

Uždaroji akcinė bendrovė Azalija

Danės g. , LT-92117 KLAIPĖDA

V. Kovganko individuali įmonė

Erfurto g. 50 -37 , LT-04101 VILNIUS

Viešoji įstaiga Šturmų žuvininkystės uostas

Paryžiaus Komunos g. , LT-91111 KLAIPĖDA

ŽUVELĖ, IĮ

L.Rėzos g. 1 , LT-93101 JUODKRANTĖ, NERINGOS R.