Rodyti žemėlapį

Baldų remontas, restauravimas

\ Rasta įmonių: 11
CURRUS, UAB

CURRUS, UAB

UAB „Currus“ naudodama naujausias technologijas bei kokybiškas medžiagas gamina aukščiausios kokybės virtuvės baldus, spintas su slankiojančiomis sistemomis, miegamojo, svetainės, biuro, prekybos įrangos ir kitus nestandartinius kietuosius baldus. Mūsų sukaupta šešiolikos metų patirtis padės įgyvendinti Jūsų svajones.
Savanorių pr. 339B , LT-50119 KAUNAS

A. Mežanec įmonė "Almelita"

Šiltnamių g. 17 -25 , LT-04129 VILNIUS

A. Morkūno įmonė

Ramunių g. 42 , LT-37457 PANEVĖŽYS

ART VETRO, UAB

Bendrovė "Art Vetro" - įkvėpti pietietiško temperamento ir išlavinto skonio mene, šalia Vilniaus įkūrė gamyklą, kurioje verda meninis veiksmas: gimsta kūriniai ant stiklo, kurie vėliau keliauja ne tik į mūsų šalies interjerus, bet ir papuošia kaimyninių šalių gyvenamąsias ir komercines patalpas. "Iškepti" stiklo gėlę ir leisti jai pražysti ant subtiliai dažytos sienos - atsakingas ir kūrybiškas procesas, o pažiūrėti pro graviruoto stiklo langą į šalia pulsuojantį pasaulį - dar vienas atradimas.
Rinktinės g. 55 , LT-09207 VILNIUS

ATNAUJINIMAS, UAB

UAB "ATNAUJINIMAS" - restauruoja minkštus baldus, matrasus, siuva sėdynių apmušalus, remontuoja ir atnaujina baldus
Sodų g. 7 , LT-89114 MAŽEIKIAI

Baldų restauravimo dirbtuvės

Lino Jaramino baldų restauravimo dirbtuvės pagal individualios veiklos pažymėjimą nr. 018515 remontuoja ir restauruoja minkštuosius baldus. Restauruoja minkštuosius baldus iš natūralios odos. Restauruoja antikvarinius baldus. Gamina nestandartinius minkštuosius baldus pagal individualius užsakymus.
Šeškinės g. 59 , LT-07162 VILNIUS

GRITIJA, UAB

Medžiagos ir įrankiai baldų priežiūrai, restauravimui, baldų pramonei, pusgaminiai baldų gamybai. Medžiagos ir įrankiai restauravimo profesionalams. Baldinė furnitūra
Veiverių g. 150 , LT-46391 KAUNAS
Filialai
Kraunama

Uždaroji akcinė bendrovė "Oferta"

Kalniečių g. 133 , LT-35208 KAUNAS

Uždaroji akcinė bendrovė VILNOVA

Zarasų g. 24 , LT-11342 VILNIUS

V. Amonto individuali veikla

Kailio dažymas, odinių baldų dažymas, avalynės dažymas, medžiaginių paltų dažymas, galanterijos dažymas, rankinių dažymas, diržų dažymas, automobilių odinių salonų dažymas, vilnonių megstinių dažymas, drabužių dažymas, avikailių dažymas, odos gaminių dažymas, odos dažymas.
J. Povilaičio g. 20 , LT-04338 VILNIUS

V. STANKEVIČIAUS FIRMA "INTERJERO SPRENDIMAI"

Architektų g. 164 -6 , LT-04203 VILNIUS