Garso įrašų studijos, renginių įgarsinimas

\ Rasta įmonių: 10
MIDIAUDIO, UAB Elektroniniai muzikos instrumentai, įgarsinimo aparatūra, gitaros, mušamieji instrumentai, prekyba, remontas Vilniuje, Kaune

MIDIAUDIO, UAB Elektroniniai muzikos instrumentai, įgarsinimo aparatūra, gitaros, mušamieji instrumentai, prekyba, remontas Vilniuje, Kaune

Muzikos prekių parduotuvė Vilniuje, Kaune bei internete; muzikos instrumentų ir įrangos nuoma, montavimas, taisymas. Musical intstruments store in Vilnius, Kaunas and the internet; musical instruments and music equipment rental, installation and repair services.
Gedimino g. 33 , LT-44311 KAUNAS
Filialai
Kraunama

ADOMAITIS, UAB

Josvainių g. 86 , LT-47138 KAUNAS

AudioLab - Įrašų Studija Vilniuje

Įrašų studija Vilniuje, atliekanti įvairius įgarsinimus ir garso darbus. Garso reklamos gamyba. Audiogidų ir audioknygų įgarsinimas. Instrumentiniai ir vokaliniai įrašai. Balso aktorių kastingas. Studijos nuoma. Originalios muzikos kūryba ir kompozicija. Žaidimų ir animacijos garso dizainas. Podkastų įrašymas, montavimas ir suvedimas. Garso produkcija ir postprodukcija.
A. Jakšto g. 9/144 , LT-01105 VILNIUS

COMBO UNITED SERVICE, UAB

Raudondvario pl. 107 , LT-47184 KAUNAS

FOTELIER, UAB

MIC&EYE - tai studija, kurią vienija iš pirmo žvilgsnio skirtingos, tačiau turinčios labai daug bendro sritys – audio produkcija ir fotografija. 7 metų fotosesijų prodiusavimo ir komercinės fotografijos patirtis leido praplėsti savo veiklą ir tapti garso įrašų studija, audio reklamos gamybos ir komercinės fotografijos namais. Studijos privalumas - bendroje erdvėje yra galimybė atlikti visas siūlomas paslaugas.
T. Ševčenkos g. 16H-12 , LT-03111 VILNIUS

SCENOS TECHNINIS SERVISAS, UAB

UAB „Scenos techninis servisas“ – viena stambiausių ir didžiausią patirtį turinčių Lietuvos kompanijų, dirbančių šou verslo techninio aptarnavimo ir aprūpinimo srityje. Inovatyvių ir kompleksinių integracinių projektų techninis rengimas ir įgyvendinimas. Renginių techninis aptarnavimas. Surenkamos scenos, konstrukcijos, pakylos, podiumai, tribūnos, bokšteliai, VIP zona - nuoma, montavimas, mažmeninė prekyba.
Aukštaičių g. 6 , LT-11341 VILNIUS

SSG - scenos serviso grupė

Aušros Vartų g. 18 , LT-02100 VILNIUS

TRITONAS IĮ , Klupšo muzikos mokykla

Statybininkų g. 3 , LT-5220 PAKRUOJIS