Rodyti žemėlapį

Informacijos paslaugos, informacinės tarnybos

\ Rasta įmonių: 115
We deliver, UAB

We deliver, UAB

We deliver yra performance marketingo agentūra, padedanti e-komercijos verslams generuoti pardavimus visame pasaulyje. Esame performance agentūra, todėl kiekvieną pokalbį pradedame klausimu „koks Jūsų tikslas?”. Su kiekvienu projektu dirbame taip, lyg jis būtų mūsų. Testavimas, duomenimis paremti sprendimai ir nuolatinis noras padaryti geriau nei vakar yra tai, kuo gyvename kiekvieną dieną. Mūsų komandoje esančius žmones vienija tos pačios vertybės. O visa tai susiveda į atsakymą, kodėl mums pavyksta deliverinti.
Žalgirio g. 92-214 , LT-09303 VILNIUS

A. Michailovo įmonė

Vitebsko g. 9 -2 , VILNIUS

ACORIS, UAB

Acoris tai - kompanija diegianti modernias, kortelėmis paremtas, skaitmenines sistemas, kurios taupo resursus ir laiką, suteikia saugumo ir patogumo: Praėjimo kontrolė, Inventoriaus kontrolė, Atsiskaitymai už prekes ir paslaugas, bilietai, Nuolaidų kortelės, Parkavimo sistemos. Acoris diegiamos sistemos didina veiklos efektyvumą, modernizuoja veiklos procesus, užtikrina saugumą.
Raudondvario pl. 94 , LT-47182 KAUNAS

ADVERAS LT, UAB

Kretingos g. 71 -24 , LT-92305 KLAIPĖDA

Andriejaus Vasiljevo individuali įmonė

Antakalnio g. 78 -16 , LT-10206 VILNIUS

Antano Tamulevičiaus individuali įmonė

Baltupio g. 39 -1003 , LT-08324 VILNIUS

BANKAI.LT, UAB

K.Baršausko g. 59 , LT-51423 KAUNAS

Biržų turizmo ir verslo informacijos centras

J. Janonio g. 2 , LT-41148 BIRŽAI

D. Katinienės personalinė įmonė

Šatrijos Raganos g. 62 , VILNIUS

Danguolės Skuodytės individuali įmonė

Naugarduko g. 15 -20 , VILNIUS

FEERIA, UAB KALIFORNIJOS KRYPTIS

Mes užsiimame internetinių puslapių ir aplikacijų kūrimu. Darome patogias, gražias ir kokybiškas internetines svetaines, kurie padės Jūsų vartotojams išspręsti savo problemas, o Jums - atneš pelno. Mūsų kompanija išsiskiria dėmesiu detalėms, o taip pat kokybiškas dizainas. Mūsų darbams suteikiame metinę garantiją. Taip pat mes užsiimame logitipų dizainu ir kūrimu. Mūsų paslaugomis naudojasi daugiau kaip 50 įmonių iš Lietuvos, ES ir NVS šalių. Mūsų klientų atsiliepimai sako apie kokybiškai suteiktas paslaugas.
Kareivių g. 6-320/4 , LT-09109 VILNIUS

Genės Lukauskienės IĮ DMI

Draugystės g. 11 , RADVILIŠKIS

GERIAUSI DAKTARAI, MB

LT-54470 NARĖPAI, KAUNO R.

GORAMPA, UAB

GoRamp – inovatyvi logistikos sistema suburianti krovinius siunčiančias ir gabenančias įmones ir suteikianti galimybę joms sudaryti sandorius pačiu efektyviausiu būdu. GoRamp skirta valdyti ir supaprastinti įmonių logistikos procesus, taupant laiką ir pinigus.
Saulėtekio al. 15 , LT-10224 VILNIUS

Haunter media, UAB

Linkavos g. 16 , LT-38281 LINKAUČIŲ K., KREKENAVOS SEN., PANEVĖŽIO R.

HyperOps, UAB

Perkūnkiemio g. 2 , LT-12128 VILNIUS

I. Sivinskij individuali įmonė

Širvintų g. 75 -202 , LT-08216 VILNIUS

Ignalinos rajono turizmo informacijos centras

Ignalinos r. Turizmo centras siūlo pagalbą organizuojant seminarus, konferencijas, mokymus, stovyklas, savaitgalio išvykas, teikia apgyvendinimo paslaugas
Ateities g. 23 , LT-30121 IGNALINA

INFOMEDIA, UAB

Klientų aptarnavimas. Siūlome profesionalias skambučių, elektronių laiškų, SMS, socialinių tinklų aptarnavimo paslaugas verslui. UAB „Infomedia” savo kompetenciją grindžia 30 metų darbo patirtimi. Įmonės sėkmę ir ilgametį gyvavimą nulėmė didžiulis noras augti ir tobulėti bei tikėjimas, kad tik prisitaikant prie nuolat rinkoje vykstančių pokyčių, modernėjant, diegiant inovacijas veikloje, įmanoma išlikti tarp rinkos lyderių.
Žalgirio g. 92-214 , LT-09303 VILNIUS

INFOMINTA, UAB Kauno filialas

Panerių g. 55A , LT-48334 KAUNAS