Elektroninė komercija

\ Rasta įmonių: 4
AGROVARTAI, UAB

AGROVARTAI, UAB

Pagrindinė mūsų veikla - prekyba padangomis, akumuliatoriais, diržais ir žarnomis. Pas mus rasite prekių skirtų tiek pramonei, tiek ir žemės ūkio technikai
Centrinė g. 2B , LT-54464 RAMUČIŲ K., KARMĖLAVOS SEN., KAUNO R.

FORTUSA, UAB

Foxmarketing teikia paslaugas internetinio marketingo srityje: • Interneto svetainių kūrimas • Google AdWords • SEO paslaugos • Socialinis (socialinių tinklų) marketingas Mūsų sukaupta patirtis leidžia klientams pasiūlyti geriausią sprendimą.
Neries krantinė 16 -418 , LT-48402 KAUNAS

ORCA TEAM, UAB

ORCA TEAM - daugiau nei 8 metus veikianti inovatyvi įmonė, kuri specializuojasi elektroninių parduotuvių, svetainių, individualių projektų kūrime bei siūlo pažangius B2B sprendimus verslui. Įmonė teikia aukštos kokybės programavimo, prototipavimo (wireframe) ir dizaino paslaugas (UI/UX). Atliekame projektų analizę, ruošiame sistemų specifikacijas ir konsultuojame WEB klausimais. Įgyvendinant internetinius projektus įmonės komanda naudoja atviro kodo platformas, tokias kaip Opencart ir WordPress. Svetainių kūrimas paremtas įvairaus pobūdžio programavimo kalbomis PHP/HTML/CSS/MySQL bei sprendimais, įskaitant Laravel, Symfony, CodeIgniter, ReactJs, Vue.Js, SASS, Bootstrap, CSS Grid, Webpack, Grunt, API, SOAP, Google maps API, Responsive web design, Agile project management. Kompanijos patyrę specialistai yra pasiruošę pasiūlyti itin inovatyvius ir kokybiškus tiek B2C, tiek B2B sprendimus. Įmonė yra sukūrusi virš 200 sėkmingų ir unikalių projektų ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.
Ąžuolyno g. 2A , LT-44225 KAUNAS

Vapecloud, individuali veikla

Parduodamos elektroninės cigaretės, e skysčiai, kuriami įvairūs blogai apie elektroninės cigaretes, ju naudą, žalą ir įvairios naujienos.
LT-99001 ŠILUTĖ